Poster: Estacy
Tomazos, heb je ook je motor getuned?
ik had hiervoor een wit +blauwe parelmoer civic..

helemaal gecleaned (geen deur krepen/stootlijsten meer) en uitgebouwd (promo auto van Fullcartuning).. dat ging een subaru impreza+porche+Golf/corrado G60 voorbij, was 0,5 seconden langzamer dan een Toyota supra (op de drag), zonder turbo,
civic deed met 2 personen in me auto van 0 naar 100 in 6 seconden.
(vraag dj case.. die heeft volgens mij nu nog trillende handen van een 'rondje rijden' wielspin tot de 140, en 205km/u in ze 4e versnelling:P)
maar deze gele delsol is motorisch nog helemaal standaard (op een ander luchtfiltertje na),evengoed trekt het wel lekker,
die civic die zoop egt veel en als je een foutje maakte met je gas, was hij zofel dat hij wielspin had, en je je voet tegen de stoel moest zetten omdat hij anders door bleef gaan en je zelf niks kon doen omdat je tegen de stoel gedrukt zat (en voor je het weet zit je op je voorganger).
en deze delsol rij ik heel veel snelweg mee.. dus zit nog even in twijfel of ik deze ook op ga fokken of lekker zuinig blijf rijden (1 op 13/15 snelweg).
heeft standaard evengoed al 130 pk, mocht dit blok kapot gaan (wat haast onmogelijk is bij honda) of gigantisch veel olie gaan gebruiken, komt er een dik turbo blok in van +- 350 pk, maar dan neem ik er een 2e autotje bij als dagelijks vervoer.
ik heb nog wel een gechipte computer liggen voor de gele delsol, mischien dat die er binnenkort ingaat, dan zit ik al gauw op de 145 pk, tja.. en dan.. hoe gek wil je het hebben
bij de civic is er voor bijna +- 8.000 eu aan de motor gespendeerd, uitlaat pijpje was al 1500, maar even in twijfel of ik de delsol ook zo snel wil hebben, lekker toeren met dakje open vind ik ook wel lekker namelijk.
dit is een filmpje van de civic.. met in totaal 4 mensen in de auto:
kliken hier 'even' naar de 160
klikdus niet alle uitgebouwde auto's zijn langzaam
