Poster: nicknaughty
ik vind je overgangen niet mooi, want ze zijn op het verkeerde moment ingemixt, en lopen meerendeel niet goed gebeatmatched \ gelijk.
je laat ook stukjes plaat terugkomen, maar die liggen ook scheef, maar je corrigeert niet of nauwelijks. of je loopt/sampled stukjes en laat je terugkomen, of gebruik je om een nummer uit te mixen ofzo. ik vind het storend en voegt niets toe aan de muziek. je hebt nog een lange weg te gaan denk ik, je bentnet begonnen?
ik kwam trouwens nog wat platen tegen die er wel in zitten, maar niet in je lijstje staan :
fancy footwork
we are prostitutes
...
Bedankt voor je reactie,
Nee klopt ben pas half jaartje bezig met een BCD3000&VDJ, maar ben er neit zo kapot van. Ik hoop dat ik met een cd speler van mengpaneel beter uit de weg kan en tegen die tijd wat meer heb bijgeleerd.
Owja, die platen zaten er ook tusse, tja hadt achteraf nog ff genoteerd wat ik hadt gemix op een blaadje maar niet alles dus

Slordig!Ik ga nog een goed oefenen!