lichtjes op mengpaneel
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

mixjob    posted on 06-09-2008 10:12
de lichtjes op mij mengpaneel mogen die tot het rode of gewoon tot en met het rode(lichtjes zijn geel en rood)?

het klinkt stom maat daarom staat het ook in het rookie forum;p


What do you think about lichtjes op mengpaneel ??

Vote :   

sanderk    posted on 06-09-2008 10:22
nooit in het rood!!
liever wat minder en de versterker wat harder zetten...
mixjob    posted on 06-09-2008 10:28
oke bedanktHappy, laughing
Max-E    posted on 06-09-2008 13:37
even voor de duidelijkheid, dit noemen ze n VU-meter, dit gaat over hoe de ruis/demping verhouden van je mengpaneel is, demping=geel, rood= ruis(om t maar zo te noemen, meestal resulteert overbelasting in ruis, ruis is niet goed, dus niet in t roodWinking my eye(daarom zijn stoplichten ook rood, dat betekent niet goed om over te steken Winking my eye!)

je hebt ook VU-Meters per kanaal, dan heeft ieder kanaal zn eigen en valt die niet onder bijvoorbeeld maar een meter meestal rechtsboven!
mixjob    posted on 06-09-2008 16:12
@Max-E
VU meter .. klopt, ik was het woord kwijt,
bedankt
Winston    posted on 06-09-2008 18:53
Hoe ver je mag of veilig kan hangt af van het type mixer, dus check je manual. Maar rood betekent altijd dat je te ver zit.
Tic Toc

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community



171 Users online: 103 Guests (68 Unknown)
Pages generated today : 2.825
Most visitors online this month : 699
Lifetime Pageviews since 2003 : 243.696.216