Poster: Flexii
ik denk dat je dan beter nu in een keer 70 euro uit geeft en die hp mischien wel 2 jaar hebt dan dat je over een paar maanden alweer een nieuwe moet kopen voor 35 euro dan zit je namelijk ook al aan die 70 euro
Poster: Nickky-G
dat zei ik dus ook zo ongeveer, maar het klopt
Poster: HouseArrest
Of kijk eens naar de Synq HPS1, schijnt ook een leuke HP te zijn voor het geld. (plus minus 50 euro) Je moet zelf maar eens kijken of het je wat lijkt.
Poster: Bart_
Ik ga zodadelijk ook even de stad in voor een nieuwe HP, ik heb met de winkel gebeld waar ik hem ga kopen, en gevraagt om een Reloop RH3500 en een Stanton DJPRO2000 klaar te leggen. Ik heb gehoord van vele mensen dat de Reloop en Stanton gelijk zijn aan elkaar. Kben benieuwt welke het wordt! (maar volgens mij toch eerder de Stanton dan de Reloop).
EDIT: 't is een Reloop RH3500 LTD geworden
Poster: milanium
ik heb hem gekocht bij MID-TOWN Amsterdam.
erg aardig persooneel, ik kwam 7 euro tekort krijg ik 10 euro korting:P
dat was aardig, en ze helpen je en hebben er verstand van.
voor andere artikelen is dit een winkel om aan te raden.
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.