Show Xitrate's Booths - Djsets ordered by User chosen, Date added
Added by Xitrate 
on
13-05-2008 12:19 
Ik dacht laat ik ook eens mijn gear posten op DJR

Dit is het dus.
Ik ben erg tevreden met de CDJ's. Ik had eerst 2x Numark iCDX, maar dit is toch wel een groot verschil. Echt topspelers!
De mixer is erg basic maar doet z'n ding. Ik ga hem misschien vervangen voor een andere (Ik dacht zelf aan een Vestax PMC 280) maar dat duurt zowieso nog wel even. Bovendien werkt hij nog gewoon goed dus ik zie ook geen reden om hem te vervangen!
De headphone (Ultrasone DJ1 Pro) kost je wat, maar heeft echt een geweldige geluidskwaliteit en sluit goed af. Ik gebruik hem dan ook als ik bijv. op reis ga om naar mn MP3-speler of iets te luisteren.
Verder zie je nog een Slappa CD-map en een hi-fi versterker

That's all!
Vote :
Voting only possible for our Members
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community
What do you think : Xitrate's DJ-Booth ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads. There are 12 Comments
sanderk wrote on 13-05-2008 12:29leuk setje hoor ... je bent er zeker op vooruit gegaan

ik was ook echt blij dat ik die cd spelers heb gekocht en
nog steeds natuurlijk
Xtremer wrote on 13-05-2008 12:42Mooie booth hoor

! Heb die HP nog nooit eerder gezien of van gehoord. Wel geinig zo!
Roov wrote on 13-05-2008 14:50Leuk setje hoor!
Convert wrote on 13-05-2008 15:07Leuk setje zo, nieuwe mixer zou inderdaad wel mooier worden maar hij werkt daar gaat het om

bastianhecker wrote on 13-05-2008 15:48mooi en ja wel beter als die icdx lijkt me zo! veel plezier ermee
MoXeGy wrote on 13-05-2008 15:58leuke set, klinkt de hp ook nog?
D-Jaz wrote on 13-05-2008 16:15leuk man :D
Xitrate wrote on 13-05-2008 16:51Thanks all :D Probleem met de iCDX's was dat het echt spelers zijn voor thuis en dat ze niet zo degelijk aanvoelen als de CDJ's.
@ Moxegy: Jep de HP klinkt heel goed! Mag ook wel voor het geld dat je ervoor neerlegt :S Enige probleem is dat de oorschelpen nogal groot zijn :P
unspecified wrote on 13-05-2008 20:23leuk dat setje.
koop je nieuwe mixer?
RuudV wrote on 13-05-2008 21:58gewoon goeie booth!!! niks op aan te merken...misschien een dj tafel bouwen??
bambamstudio wrote on 14-05-2008 23:02DJ tafel bouwen of naar de gamma/ikea rennen

leuke set, niets op aan te merken.
Rowan wrote on 15-05-2008 08:05Mooie set

OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads.
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community