Show Bcurly's Booths - Djsets ordered by User chosen, Date added

 BCurly's Booth

Added by Bcurly Flag on 28-03-2011 19:22

Enlarge : BCurly's Booth

Hallo allemaal!

Jazekers, dit is dat mijn Booth. Een weekje geleden ben ik echt serieus begonnen met mixes door er gewoon elke dag ??n ? twee uurtjes achter te staan, en dat bevalt heel erg goed!
Ik heb er vrij lang over gedaan om dit bij elkaar te krijgen omdat mijn budget niet heel erg groot was, gelukkig werkt alles nu op en top, en ben er zelf zeer over te spreken!
Ik ben dus nog een beginner, maar het beatmatchen, en het kiezen van de juiste tracks lukt al best aardig (Al zeg ik zelf).
Wat je verder nog ziet is een versterker van Koolsound, de SX-800. En een speaker van Tannoy, de System1000.
Natuurlijk wil ik uitbereiden naar betere gear, en snap dat dit nog niet het beste spul is. Maar ik vermaak me er goed mee!
Nu ik toch bezig ben, een korte intro over mezelf:

Mijn naam is Bas van Vliet, 18 jaartjes jong en woon in Nieuwegein (Vlakbij Utrecht ligt dat),
M'n passie is al heel erg lang muziek, en hou serieus van alle stijlen, Van Soilwork tot Laura Jansen bij wijze van spreken,
Verder loop ik nu een jaartje rond bij Roulette FM, presenteer daar het programma Regioblik. (Ben hier tijdelijk even mee gestopt vanwege de studie, maar wil hier zeker mee doorgaan).
Ik hoop natuurlijk een dance programma te kunnen maken om mijn muziek te laten horen, maar dat gaat hem nu nog niet worden. (Robert De Loor, oud 538 DJ zit nu op vrijdag zijn dance tunes te laten horen) En ik ben nog niet bepaald het niveau van hem.
Ik denk dat dit wel een volledige introductie is,
Ik loop al een tijdje rond zonder te posten, nu toch maar eens beginnen! Happy, laughing

Bcurly
Vote :   

Voting only possible for our Members

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community

 

What do you think : BCurly's Booth ??

Vote :   


There are 12 Comments

Flag venzi wrote on 28-03-2011 21:32
leuk setje man!:D
iGrasmat wrote on 28-03-2011 22:01
Ja, leuk setje om mee te beginnen!?Smile
Niet teveel op je knoppen rammen hea?Cool
Flag Bcurly wrote on 28-03-2011 22:06
Haha thanks! Het is inderdaad vrij verleidelijk om telkens op de filter & flanger knopje te rammen, maar ik vind dat zelf ook rete irritant als dat gebeurd in een club. Dus vandaar leer ik het mezelf maar ook even af :P
Flag paultjeuh wrote on 29-03-2011 11:50
netjes !! hier kun je wel even mee uit de voeten ! Cool
Flag tek-zotic wrote on 29-03-2011 15:37
perfecte booth om mee te leren/blijven draaien Happy, laughing
Flag Rolandje0 wrote on 29-03-2011 16:14
super gave set, daar kan je wel even mee door!
Flag AdenFarleigh wrote on 30-03-2011 10:03
Zeer zeker een knap setje! Ik zou nog wel even een cdwallet aanschaffen Happy, laughing Losse jewelcases is niet optimaal imo...
Veel plezier daar!
Flag MrTomrubber wrote on 30-03-2011 15:53
nice set?Cool
hoe bevallen de cd-spelers je?
ik zou me nammelijk die rmp 3 eventueel nog willen aanschaffen?
Flag Bcurly wrote on 30-03-2011 20:52
@Aden, lijkt me inderdaad een slim plan, ik heb helaas voor mijn verjaardag een cd koffer van mn ouders gehad, en die wil ik graag eerst even vullen om hun een beetje blij te maken Happy, laughing
@Mrtom het zijn echt heerlijke spelers, ik heb nergens problemen mee en de effectjes zijn ook goed te doen, het scratchen is ook lachen. Rmp3 heeft alleen maar voordelen t.o.v. de rmp2, ik zou hem wel aanraden ja!
Flag Crazy wrote on 30-03-2011 23:54
Leuk setje! Maar waarom heb je niet voor cd-spelers gekozen zonder effecten, RMP-1 bijvoorbeeld, en dan een mixer met effecten, dat is natuurlijk wat handiger voor de toekomst.
Verder erg lekker setje, heb de spelers ook gehad, werken fijn!
Flag Bcurly wrote on 31-03-2011 12:54
@Crazy, Daar heb ik eigenlijk helemaal niet bij stilgestaan. Ik vind het wel leuk om af en toe effectjes erin te gooien, maar kan me er ook dood aan ergeren. Ik kon een Rmp2 gewoon voor een mooi prijsje krijgen, en daarom ook maar een extra erbij gehaald.?
Thanks, ben er ook blij mee haha! :D
Flag Dolivieira wrote on 11-04-2011 14:18
Reloop is altijd goed als je geen duurdere spullen kan kopen. Zeker een goed basis set om je skills mee te oefenen.
Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community


102 Users online: 14 Guests (88 Unknown)
Pages generated today : 42.212
Most visitors online this month : 361
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.152.825