Poster: djmamoeigenlijk is het niet normaal hoeveel geld erin zit.... een normale plaat kost 10 euro.. en als je een beetje met platen draait dan heb je er al snel een paar 100...1000 platen kost: 10.000 eurodat is een hele mooie auto (en dan zit je gear er nog niet bij)toch mooi dat het een hobby is en dat je kan zeggen dat een hobby geld mag kosten, ken het probleem maar het ergste is dat ik ook van het car tunen ben en ook dat kost geld.... waarom.kunnen ze niet gewoon alles gratis weg geven?
iedereen rekent wel 10 euro voor een plaat maar ik doe altijd 8(soms betaal je 10 en soms wel 7 euro ) :P dus het valt nog wel iets mee denk ik:D
Poster: DeafDJ
ik moet er echt niet aan denken hoeveel ik al uitgegeven heb aan platen of ik word echt ziek...
Poster: djmamotoch mooi dat het een hobby is en dat je kan zeggen dat een hobby geld mag kosten, ken het probleem maar het ergste is dat ik ook van het car tunen ben en ook dat kost geld.... waarom.
Poster: LassyPlaten koop ik altijd zonder naar het totaalbedrag te kijken...
en zo hoort het ook... al doet iedereen dat stiekem toch wel volgens mij
Poster: Lead
Yep, een hoop geld is dit al snel....Maar doordat je ze een voor een koopt valt het niet op. Tot je je verzekering moet her-waarderen en je komt er achter dat je eigenlijk een mooie 2de hands auto in wat kratjes hebt verstopt :D
deze vind ik wel lollig..
http://www.discogs.com/sell/list?release_id=99962
hahahahaha
Poster: Thomz
Weet iemand hoe die een lijst aanmaakt bij discodogs, aanmelden is al reeds gebeurd.
Poster: Marz-L
Als je ingelogd staat zoek je de titel die jij hebt, let op dat je de goede versie neemt!
Het beste kan je op catalogusnummer kijken.
Als je de titel hebt gevonden click je simpelweg "Add to collection".
Poster: jordy
Al even niet meer bijgewerkt.. is wel wat bijgekomen.. al dan niet echt veel
en 1/3e van mijn cd collectie staat er niet op..
maar ik doe gezellig meehttp://www.discogs.com/user/Gortepap
deze vind ik wel lollig..
http://www.discogs.com/sell/list?release_id=99962
hahahahaha