Ze hebben 1 eigen mix gemaakt maar niet uitgebracht en 1 down under remix gemaakt toen voor Australie:P Meestal proberen ze platen ergens in een publiek, en brengen ze de plaat pas een half jaar tot anderhalf jaar later uit

Maar zoals Headhunterz, hoeveel platen heeft hij het afgelopen jaar wel niet uitgebracht? Veeeeel meer dan Showtek of wie dan ook. Ik vind de sound van Showtek ook heel erg vet.
En buiten dat koopt Scantraxx iedere artiest op die ze tegen komen. Zo hebben ze laatst Alpha Twins en Ran-D(laatste weet ik niet 100% zeker) erbij genomen, terwijl Alpha Twins altijd bij hun eigen label een hele lekkere rauwe sound hebben gehad. Nu ze bij Scantraxx zitten, zal dr wel om de maand een nieuwe plaat uitgescheten worden. Maar net als jij, ben ik zwaaaaar tegen de commercialisering van de hardstyle, ander eindigen we straks net als jump en vroeger de hardcore.