Welke Tabletop moet ik kiezen
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

ArTy    posted on 27-01-2008 22:59

Ik kom er niet meer uit sm_puh
Ik ben nu al in bezit van 1 reloop rmp-1, deze wil ik graag houden maar ik wil wel graag wat meer opties. Daarom ben ik (vooral tweedehands) aan het kijken voor nog 2 cd spelers.

Uit het volgende kan ik "kiezen":

2x Reloop rmp-2 Deze speler vind ik mooi maar ik denk dat ik die al weer snel zal gaan verkopen omdat mijn uiteindelijke doel toch 2x cdj-1000 is. Ook vind ik die play en CUE knop op mijn rmp-1 niet zo heel fijn, je moet er niet te zacht op drukken, heb wel vaker dat hij niet begint te spelen omdat ik te ver naar de zijkant druk, de knop zal p de rmp-2 wel hetzelfde zijn. Ook zijn ze niet echt geweldig voor het trek en sleep werk
kosten: €800,- 

2x Denon DN-S5000 Heb gehoord dat het goede spelers zijn maar ik heb het eigenlijk niet zo op Denon (terwijl ik nog nooit met een denon gewerkt heb)
kosten: tussen de €800 en €900 2de hands

1x Pioneer CDJ-800 mk2 eerst eentje aanschaffen en dan 2 maanden later nog een. Het zijn degelijke cd-spelers alleen vindt ik de kleur zo lelijk sm_looser , klinkt stom maar ook daar hecht ik nogal veel waarde aan, als je die eens mooi zwart kon spuiten.. Maar dat kan niet dus zal ik het met die kleur moeten doen sm_pipo
kosten: 2de hands: +/- €550  nieuw: €689

1x Pioneer CDJ-1000 MK2 En dan 2á3 maanden later nog een tweede cdj-1000mk2 erbij.  Toch wel mijn droom cd-speler die ik ook zeker nog een keer ga kopen. Probleem is dat bij deze speler de garantie toch wel verlopen is dus hij moet echt helemaal in orde zijn, al gaan die spelers heel lang mee heb ik gehoord.
kosten: +/- €750


Ik wil zelf voor de cdj-1000 gaan maar dat is wel de duurste optie en ik moet 2tot3 maanden doen met 1rmp-1 en 1cdj-1000, denk niet dat het zo moeilijk gaat worden aangezien ik nu met 1pc en 1 rmp-1 draai:P.. Die  andere spelers zijn ook zeker niet slecht.. Ik kan eigelijk ook niet goed kiezen aangezien ik alleen maar een reloop rmp-1 in handen heb gehad sm_looser  Daarom vraag ik jullie, wat zouden jullie doen? Ik wil graag goen onderbouwde meningen zodat alles een beetje helde is voor mij.. Owja.. en ik ga ze in het begin gebruiken in mijn "disco/chill kamer" maar ze zullen later ook wel mee op stap gaan. (denk aan vrienden en kleine feestjes)
Later wil ik ook graag in clubs draaien (duurt nog 2 jaar, ben pas 16) en aangezien de cdj-1000 club/event standaard is lijkt me dat ook handig. Ik ga er trouwens niet van uit dat ik ooit op ene event mag gaan draaien maar je weet maar nooit. Een disco of danscafé moet wel lukken denk ik.. als je maar lang genoeg vraagt en domo's blijft stuuren sm_pipo

Owjah.. Als ik uiteindelijk gekozen heb en de speler ga testen (dit geld niet voor een nieuwe cdj-800) moet ik dan gewoon een cd meenemen en dan gewoon een beetje klooien met de cd-speler en alles uit proberen? Of moet ik het heel anders aanpakken?



What do you think about Welke Tabletop moet ik kiezen ??

Vote :   

Adrien1989    posted on 28-01-2008 00:04
Als jij zoveel waarde hecht aan de kleur dan moet je niet iets gaan kopen van een paar 100 euro wat je eigenlijk niet vet vind. En verder zeg je dat je uiteindelijke doel de CDJ 1000's zijn. Mij lijkt me dat je dan beter meteen die kan aanschaffen, bespaard koop/verkoopt gekloot met andere spelers, 2 maanden wachten is toch best te doenHappy, laughing. Die garantie vind ik zelf niet zo boeiend, koop gewoon iets wat thuis is gebruikt, aan de staat van het product kan je vaak goed zien hoe er mee om is gegaan, als de staat goed is zal het wel goed zitten, aangezien het gewoon hele degelijke spelers zijn.
DJ_IVI-R    posted on 28-01-2008 00:35
een cd speler koop je niet om de kleur maar om wat het ding kan en de kwaliteit..

ik zou voor de cdj800 mk2 of de cdj1000 mk2 gaan..
www.nikan.be
Jer    posted on 28-01-2008 09:07
Als de cdj 1000 mk2 jou uitendelijk doel is moet je daar gewoon voor gaan! Je heb nu al een cd speler thuis staan dus je kan al een beetje mee oefenen. En het bespaart je tocht echt veel geld inplaats dan al die tussenstops te maken! Ik heb eigenlijk ook hetzelfde gedaan en heb nou toch ook uiteindelijk cdj 1000 mk3 staan dus, je kan beter gewoon wat je wil gelijk kopen dan maar iets meer geduld! Hoe moeilijk dat ook isCry

Succes
ArTy    posted on 28-01-2008 10:43
Ok.. denk dat ik dan ga kijken voor een cdj-800 of cdj-1000.


  This is an old Topic

No new postings for 6.227 days.
 Post CommentThat would be 207.6 months
or a whopping 17.1 years
You might consider opening a new topic or reply anyway by pressing the green button...


78 Users online: 29 Guests (49 Unknown)
Pages generated today : 5.861
Most visitors online this month : 248
Lifetime Pageviews since 2003 : 234.771.767