Patrick Jumpen uit Eindhoven, de bekendste jumper van Nederland wiens gewaagde jumpfilmpjes op internet al bijna 5 miljoen keer zijn bekeken en die daarmee aan de voet stond van de huidige Nederlandse jumpstyle-hype, heeft een platencontract getekend met het Belgische Start Stop Records, bekend van o.a. 'Explosive Car Tuning' en 'Jumping Is Not A Crime', nadat zij hem zagen jumpen in de Zalinaz in Etten-Leur. Patrick werkt al geruime tijd aan eigen muziek om zijn jumps te begeleiden en nu komen zijn eerste twee nummers, "Holiday" en "Gangster" uit op single in België en Nederland. In België en daarbuiten zullen optredens van Patrick Jumpen verzorgd gaan worden door Explosive Bookings, in Nederland neemt Muziek- en Showbureau Jan Vis uit Rosmalen de boekingen voor haar rekening. Patrick won eerder dit jaar de Jumping Is Not A Crime solo-contest in de Time Out in Gemert, stond in de finale van de duo jump contest in de Hollywood Music Hall in Rotterdam en is nu veelgevraagd jurylid bij contests in het land.
Patrick Jumpen is inmiddels ook regelmatig in de media te vinden. Hij was te zien bij o.a. TMF Reaction, RTL Lijn 4, Super Nick, Man Bijt Hond en binnenkort dus bij BNN, was te horen op Caz en 100% NL en te vinden in Spits, Metro, Algemeen Dagblad, Telegraaf, Volkskrant, Eindhovens Dagblad en vele andere regionale bladen. Het duo optreden bij TMF Reaction staat al langer dan een week op #1 bij de meest bekeken video's top 50 op http://tmf.nl/mediaplayer en de video's op Google worden dagelijks gemiddeld 35 duizend keer bekeken. In de Google Video Top 100 staat de top tien vol met Patrick Jumpen video's - waaronder de "Tutorial die Jan Peter Balkenende zelfs kan begrijpen" die al weken steevast de eerste plaats bezet houdt en het filmpje die voor alle bekendheid zorgde, "Jumpen in het politiebureau".
Achter de schermen wordt Patrick Jumpen tegenwoordig bijgestaan door producers Flamman & Abraxas die hem enige tijd geleden ontdekten via internet, hem "uit de achtertuin plukten" en in de studio hebben neergezet. Zij werken nu hard samen met Patrick om de liveshow vorm te geven, want binnenkort gaat Patrick beginnen met zijn officiële "Jumpend het land door" tour, langs discotheken, verenigingen, feesten en festivals - in de weekenden en de vakanties samen met zijn "jump-kompaan" Dion met wie hij ook op TMF te zien was. Patrick zal jumpen op zijn eigen muziek, op een mix van zijn favoriete tracks en interactief bezig zijn met het publiek in de vorm van een kleine jumples of een lokale contest. Natuurlijk wordt er de tijd genomen voor foto's en handtekeningen.
De single "Holiday" zal naar verwachting binnnen drie weken in de winkels liggen.
Poster: Hansje
Pfff, weer zo'n commerciele l*llo die denkt ff snel geld binnen te halen.
En wat moet hij er voor doen?
Een beetje polka dansen op muziek die door anderen geproduceerd word.
Ik vind dit gewoon te triest voor woorden, als je je bedenkt dat er zoveel getalenteerde dj's zijn, die jaren op hun slaapkamertje staan te oefenen, af en toe meedoen aan een djcontesten, democd's maken en pas na zoveel jaar eens voor een fatsoenlijke gig worden geboekt.
En dan wordt ff een zo'n prutsertje die toevallig goed kan jumpen en z'n video's op youtube zet ff ineens een ster?
Ik heb hier maar een woord voor en dat is "belachelijk"
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.