We krijgen frequent vragen van starters. Dat zal altijd zo blijven. Loser overdrijft natuurlijk.
Sommigen hebben topics gestart om de beginners te helpen, maar deze topics verwateren natuurlijk in de hele grote verzameling. En de search knop wordt over het hoofd gezien en is niet echt handig voor beginners.
De vragen van beginners worden eigenlijk ook niet voldoende beantwoord.
Ik denk daarom dat het handig zou zijn om eigen DJ lessen te hebben onder DJ topics.
Voor de DJ in spe, (= persoon die nog gear moet kopen), lessen over gear specs. Voor de beginner (= persoon met gear die niet weet te mixen), lessen over volume regelen, beatmatching en basic mixen.
Naar prijzen moet men eigenlijk zelf op zoek.
We moeten zoeken naar vrijwilligers en vragen aan de admins of ze het een goed idee vinden.
Ik vindt het in elk geval onbeleefd om niet te reageren op vragen van beginners en onvriendelijk om ze naar een andere website te verwijzen. Maar ik baal ook van deze beginners vragen. Als het diepgaander was o.k., maar vaak is het zo algemeen en dan zou je eigenlijk een hele tutor moeten posten en dat doet niemand dus.