wat moet ik kopen
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

youngbeatsz    posted on 21-12-2013 15:10
beste DJR's

ik mag voor kerst een cadeautje kiezen van 50 euro, en ik wil daarmee iets nuttig doen in de branche van mijn muziek. ik zoek dus eigenlijk iets, wat mij kan helpen voor mijn producties te verbeteren. maar toch geen prul is.

eerder kocht ik me daarvoor al het akai lpk25 keyboard. wat naar mijn inziens veel waar had voor z'n geld.
nu zoek ik weer zo iets. een keyboard heb ik echter niet nodig.

mijn setup tot nu toe:

IMac 27'
krk RP5
M-audio oxygen 49
akai LPK25
akai LPD8
en een ipad mini.

ik dacht persoonlijk in de richting van de V-control pro, voor op de ipad, een app van 45 euro waar je zowat volledig logic mee aanstuurt. iemand hier ervaring mee? of zijn er suggesties? de prijs mag ook wat hoger liggen, dan pas ik zelf wel wat bij, maar het moet natuurlijk niet de pan uit zwieren.

alvast bedankt!



What do you think about wat moet ik kopen ??

Vote :   

Sandr    posted on 22-12-2013 22:25
Als ik je setup zo bekijk kan je wel een geluidskaart gebruiken. Mijn advies, wat bijleggen en een focusrite Scarlett 2i2 kopen!
Play that funky music white boy....
ElVrieso    posted on 23-12-2013 15:04
Inderdaad is dat denk ik een goeie Happy, laughing?

Over die app; mocht je Logic Pro X gebruiken.. D'r is een gratis Logic Remote app van Apple. Die werkt erg lekker! Naar mijn mening is het dan een beetje zonde om 45 euro aan die V-Control dinges app te besteden.. Fijne kerst!
Bruno de Vries - @djelvrieso


  This is an old Topic

No new postings for 4.071 days.
 Post CommentThat would be 135.7 months
or a whopping 11.2 years
You might consider opening a new topic or reply anyway by pressing the green button...


70 Users online: 25 Guests (45 Unknown)
Pages generated today : 7.023
Most visitors online this month : 248
Lifetime Pageviews since 2003 : 234.772.929