De Late Leeuw Chatcorner Deel 47! (15/40)
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  LOCKED 

TH3llC    posted on 04-01-2011 12:39
De Late Leeuw, klinkt leuk maar wat is het?
Het topic voor alle nutteloze chat berichten en offtopic posts.
Voor kleine meldingen waar je geen nieuw topic voor aan wilt maken, kan je hier kwijt!

De regels om het leuk te houden:
  • Geen discriminatie.
  • Geen gevloek.
  • Geen sms/chat taal, AN wordt gewaardeerd!
  • Geen spam / links naar webshops!



en dan hier onze eigen Tekhead!



Grtz, Stef
User edit by TH3llC on 06-01-2011 @ 01:51:22 (100%)


What do you think about De Late Leeuw Chatcorner Deel 47! ??

Vote :   14 members like this  

Tekhead    posted on 07-01-2011 22:39
Poster: Beatunite
Aldus E.T. aka Tekhead Cool
 

Is het niet waar misschien ? Of denk je dat al die ondergrondse en diepzee atoombom testen die men al jaren heeft uitgevoerd, dat die geen invloed hebben op de natuur, of zoals de chinezen hebben gedaan voor het wk voetbal, tonnen fosfor de lucht inschieten om zeker geen sneeuwval te krijgen tijdens het wk, dat dat allemaal zonder gevolg blijft, of al die chemische troep van de fabrieken dat dat geen? kwaad kan ?

Je moet wel echt een debiel zijn om dat niet in te zien.
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
TH3llC    posted on 07-01-2011 22:51
is hier een van de belgen al eens in een schietclub geweest?
zou graag eens gaan schieten maar weet niet hoe het allemaal in z'n werk gaat..
heb je er eerst vergunningen voor nodig of hoe zit dat?
ga binnekort alles eens tegoei navragen maar misschien hier iemand die er ervaring mee heeft?
en eventueel een prijs..
TripleSpin    posted on 07-01-2011 23:10
Uuuh. Waarom kan ik geen reply doen op geen enkele post vanaf mijn telefoon: samsung galaxy s.
Probeerde het vanmiddag vanaf mijn werk maar lukte niet echt. Tikte wel het typ-veld aan, maar kon er niks typen.

Iemand anders met dezelfde problemen?
We don't live in your shadow, but we grow in your shade
User edit by TripleSpin on 07-01-2011 @ 23:10:26 (19%)
Tekhead    posted on 07-01-2011 23:18
Poster: TH3llC
is hier een van de belgen al eens in een schietclub geweest?
zou graag eens gaan schieten maar weet niet hoe het allemaal in z'n werk gaat..
heb je er eerst vergunningen voor nodig of hoe zit dat?
ga binnekort alles eens tegoei navragen maar misschien hier iemand die er ervaring mee heeft?
en eventueel een prijs..
 
Mijn broer is lid van een schietclub, al jaren en toen hij lid werdt was het al vrij omslachtig, nu nog veel strenger dan enkele jaren terug.
Aanvraag voor een vergunning doe je via het politiebureau van je wijk, die een onderzoek voeren of je al dan niet in aanmerking komt daarvoor. Eerst en vooral? moet je lid zijn van een schietclub waarbij je zogezegd geadopteerd moet worden door een vergund en ervaren lid van die club, dan krijg je een opleiding en ga je eerst leren schieten met loden bolletjes (luchtdruk) voor een langere periode, dan moet je een examen afleggen in de schietclub bij een erkende instructeur en examinator, ook een psychologische test, en als je daar doorgekomen bent, wordt er een advies gegeven aan de bevoegde instanties, en als dat allemaal gunstig is krijg je een vergunning voor een bepaald type pistool of revolver.
Vroeger was het zo, eens je een schietvergunning kreeg, kon je alle soorten revolvers en pistolen kopen (niet allemaal, maar bijna toch) om te gaan schieten, nu niet meer, nu heb je een nieuwe vergunning nodig als je een ander, lees zwaarder caliber munitie, wil aanschaffen, mijn broer heeft destijds met z'n vergunning een 10 tal verschillende wapens kunnen kopen, nu 1 vergunning per wapen.
Ook de regels op het vervoer van wapen van en naar de schietstand zijn erg verzwaard, alsook de opslag thuis van de wapens.
Een vergunning voor oorlogswapens zoals Kalashnikov, Uzzie, Fal, Baby fal, P20 etc... word nooit afgeleverd omdat je 1- geen oorlogswapens mag hebben, 2- oorlogswapens verboden zijn in schietclubs, en een vergunning dient alleen voor gebruik in schietstanden. En als je een strafblad hebt, of een ex gedetineerde bent of ex psychiatrische patient mag je het al schudden uiteraard. Prijzen ben ik niet van op de hoogte, maar lid worden van een schietclub valt wel mee,?alsook de administratieve kosten? en de vergunning zelf, maar een goede revolver of pistool is ook niet onoverkomelijk, maar de patronen die zijn zeer prijzig, en als je een schietsessie gaat doen, vuur je toch al een groot bedrag aan kogels af.
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
Joep    posted on 07-01-2011 23:18
@TripleSpin
Ik heb dezelfde telefoon, maar ik kan wel gewoon replyen...
Synq xtrm - NI X1 - KM402 - NI X1 - Synq xtrm - TSP
User edit by Joep on 07-01-2011 @ 23:18:56 (20%)
TH3llC    posted on 07-01-2011 23:28
dus je kan niet zomaar 1keer ofzo gaan schieten?
vind er echt weinig van op het internet en als je iets vind wordt dat weer tegengesproken door andere sites..
maar het is dus niet mogelijk om gewoon eens 1keer te gaan schieten met een gehuurd wapen van de club?
weet je of je een wapenvergunning krijgt als je in het leger zit? moet binnekort binnen dan kan ik wel schieten enzo maar wil het nu gewoon eens doen voor de fun en om te weten hoe het is
Tekhead    posted on 07-01-2011 23:50
Poster: TH3llC
dus je kan niet zomaar 1keer ofzo gaan schieten?
vind er echt weinig van op het internet en als je iets vind wordt dat weer tegengesproken door andere sites..
maar het is dus niet mogelijk om gewoon eens 1keer te gaan schieten met een gehuurd wapen van de club?
weet je of je een wapenvergunning krijgt als je in het leger zit? moet binnekort binnen dan kan ik wel schieten enzo maar wil het nu gewoon eens doen voor de fun en om te weten hoe het is
 
Dat weet ik ook niet, maar als er een mogelijkheid in die richting is, en men vraagt je waarom je dat wil, zeg dan zeker niet zomaar eens voor de fun.
Stap eens een erkende wapenhandel binnen (paspoort meenemen) en vraag deze handelaar naar wat mogelijk is, je weet dat de wapenwetgeving verandert telkenmale er weer een drama is gebeurt.
In't leger ga je niet met pistolen of revolvers schieten, tenzij je MP word of Paracommando.?In't leger schieten ze met een fal en een machinegeweer type Uzzi, vroeger noemde dat machinegeweer Vigneron of in't leger beter bekent als de vingervreter. Nu zal dat een ander type zijn.
Het Belgische leger beschikt over zeer goede wapens als ze op manoeuvers gaan of op een missie, het zijn wapens uit de wapenfabriek van Herstal, die verkocht worden aan de grootste buitenlandse legers.

EDIT: Korte omschrijving bovengenoemde wapens: F.A.L. = Fus?e Arme? L?ger, of in't Nederlands: Licht Oorlog Wapen, type kalashjnikov? of MK47 Fal, Gemaakt bij FN Herstal dus Belgisch, MK47 Amerikaanse makelij.? UZZI: Wordt gemaakt in Israel, en is ontworpen voor wat ze in't leger noemen Guerilla, of City?Combat, kortbij gebruik dus, en gebruikt door politie en interventie troepen. Baby Fal: ook van FN, maar compact,?zeer krachtig en met een? grote precisie op lange afstand. P20 is het meest gegeerde schiettuig dat er ooit gemaakt is. Is een handwapen gelijk een pistool, maar zo waanzinnig krachtig dat het moeiteloos door 4 kogelvrije vesten vuurt op meer dan 50 meter, is daarom ook een oorlogs wapen. Om dit niet in handen van verkeerde personene te laten vallen zijn er zeer strikte procedure's opgelegd om de verkoop ervan mogelijk te maken.
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
User edit by Tekhead on 08-01-2011 @ 00:09:32 (66%)
TH3llC    posted on 08-01-2011 00:01
ik hebbe alle info over mn opleiding en daarna..
het leren omgaan met wapen en schiettechnieken en de hele nest is met de fal, eens geslaagd de F2000 op manoeuvers en buitelandse opdrachten
ik krijg stormfuseliers(infanterie) opleiding en gevechtstechnieken en omgaan met vuurwapens en ander gedoe is daar een groot deel van..
ga heb eens navragen in de schietclub in genk
User edit by TH3llC on 08-01-2011 @ 00:01:39 (14%)
Tekhead    posted on 08-01-2011 00:12
kheb er nog een edit aan toegevoegd aan m'n reply ( leuk om te weten als info voor je opleiding).
Stormfuselier ? Slijkstuivers? noemen de beroeps dat. Zijn eigenlijk de grondtroepen he.
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
TH3llC    posted on 08-01-2011 00:18
Poster: Tekhead
kheb er nog een edit aan toegevoegd aan m'n reply ( leuk om te weten als info voor je opleiding).
Stormfuselier ? Slijkstuivers? noemen de beroeps dat. Zijn eigenlijk de grondtroepen he.
 
ik ga binnen als kannonier leopard, daarbij krijg je dezelfde opleiding als stormfuselier(vooral in verband met overleving en gevechtstechnieken) enkel de GPO (gespecialiseerde praktische opleiding, dacht ik) is verschillend..
eigelijk weet ik nog niet of ik snel binnen kan.
heb mijn proeven in brussel gedaan en had overal max. dus ik veronderstel dat ik binnen kan (ik hoop het toch!).
wil al van kleins af aan bij het leger en nu wil en zal ik bij het leger gaan!
Crazy    posted on 08-01-2011 00:27
En je hoopt ook ooit uitgezonden te worden?
Tekhead    posted on 08-01-2011 00:35
Cool, met de grote Leopard tanks meerijden en't kanon bedienen.
Als je overal de max op hebt in zowel ingangsproef, als sport en medische testen dan lig je boven op de stapel van jouw groep met de juiste criteria. Wanneer dat juist is hangt af van de beschikbare opleiding en kazernering plaatsen. Opleiding is voor alle Vlaamse kandidaten in hetzelfde opleidingcentra, ik denk voor jouw opleiding in Leopldsburg.
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
TH3llC    posted on 08-01-2011 00:38
Poster: Crazy
En je hoopt ook ooit uitgezonden te worden?
 
je bedoelt buitenlandse opdrachten?
hopen? het is een deel van de job..
je HOOPT niet dat je naar afganistan(o.a.) gaat.. het is wel een deel van de job
ik zie er niet tegenop ofzo het is een hele ervaring, kan er weinig over zeggen totdat ik er ook werkelijk ben geweest.. afganistan is wel het 'extreemste' waar je niet het eerste jaar naartoe word gestuurd maar, ik zie buitelandse opdrachten als een groot voordeel zolang ze natuurlijk relatief 'veilig' zijn..
belgie MAG geen oorlog voeren maar enkel verdedigen(nu dacht ik luchthavens) er is altijd risico maar niet vergeleken de amerikanen en als ik me niet vergis is er ook een groter risico voor de nederlanders in afganistan
en financieel zijn de buitelandse opdrachten ook niet slecht^^( de rest btw ook niet)
maar dat mag natuurlijk de doorslag niet geven

@tekhead: opleidingen verschillen tegewoordig(er zijn altijd mietjes die het niet aankunnen) bv. als je iets in communicatie doet(vooral technisch met computers enzo) is de opleiding helemaal anders, je conditie MOET je natuurlijk wel hebben. het moeilijkste(naart schijnt) is de psychologisch proef, eerst heb je een intervieuw doen (op pc)en dan een soort bespreking van die vragen, zijn 450+ vragen waarvan elke vraag een paar keer herhaalt wordt op een andere manier(en geloof me het is h??l moeilijk om verband te leggen:p) maar bij mij was alles goed, als er twijfel is moet je nog lang een psycholoog enzo maar die heb ik niet gezien..
1vraag herriner ik me nog van die bespreken.. zomaar uit het niets vroeg die man: hoort ge stemmen in uw hoofd!?
ik dacht in mn eige heeft daar ooit al iemand ja op geantwoord?
eigelijk wil ik chauffeur zijn maar omdat daar maar 2 plaatsen vrij waren en er massaal op gereageert werd heb ik het maar zo gelaten.. ik kan na een paar jaar h??l makkelijk chauffeur worden als ik dan nog wil(heb er achter gevraagt in het defensiehuis^^)
maar in mijn ogen is het een droomjob!
alles past perfect bij mij(vind ik toch^^)
User edit by TH3llC on 08-01-2011 @ 00:45:40 (100%)
Tekhead    posted on 08-01-2011 00:43
Poster: TH3llC
je bedoelt buitenlandse opdrachten?
hopen? het is een deel van de job..
je HOOPT niet dat je naar afganistan(o.a.) gaat.. het is wel een deel van de job
ik zie er niet tegenop ofzo het is een hele ervaring, kan er weinig over zeggen totdat ik er ook werkelijk ben geweest.. afganistan is wel het 'extreemste' waar je niet het eerste jaar naartoe word gestuurd maar, ik zie buitelandse opdrachten als een groot voordeel zolang ze natuurlijk relatief 'veilig' zijn..
belgie MAG geen oorlog voeren maar enkel verdedigen(nu dacht ik luchthavens) er is altijd risico maar niet vergeleken de amerikanen en als ik me niet vergis is er ook een groter risico voor de nederlanders in afganistan
en financieel zijn de buitelandse opdrachten ook niet slecht^^
maar dat mag natuurlijk de doorslag niet geven
 
Je weet, en zeker in deze tijden, dat als je tekent voor een loopbaan in't leger, er bepaalde voorwaarden zijn aan verbonden zoals buitenlandse opdrachten, en in het enen land al gevaarlijker dan in het ander. Daar in Afghanistan? doet het Belgisch leger veel aan opleiding geven aan afghaanse militairen en politie.

EDIT: Chauffeur heeft altijd al de meest gegeerde job geweest, en de mogelijkheden qua rotatie of veranderen van dienst zijn legio.
Dus Stef, geniet van de avonturen die je gaat meemaken, en 't leger op missie doet nuttig werk, en beschermd de zwakke en makkelijke slachtoffers voor terreur en geweld.
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
User edit by Tekhead on 08-01-2011 @ 00:48:29 (27%)
TH3llC    posted on 08-01-2011 00:49
Poster: Tekhead
Je weet, en zeker in deze tijden, dat als je tekent voor een loopbaan in't leger, er bepaalde voorwaarden zijn aan verbonden zoals buitenlandse opdrachten, en in het enen land al gevaarlijker dan in het ander. Daar in Afghanistan? doet het Belgisch leger veel aan opleiding geven aan afghaanse militairen en politie.
 
ik heb hier papieren liggen van de voorwaarden, heb ze wel doorgelezen voor ik tekende.
ik weet niet hoe het precies zit of je mag weigeren met buitelandse opdrachten..
ik zou het niet willen weigeren! lijkt me een ervaring zoals geen andere en ik heb met redelijk veel mensen gepraat voor ik ook echt 200% zeker was dat ik dat wouw doen en ze zeggen allemaal het zelfde..
'er zijn dagen dat je precies op hotel bent en er zijn dagen dat je in een hel zit maar achteraf gezien had ik het voor geen geld willen missen!'

edit: chauffeur is eigelijk een soort ''leider'' (of hoe je het moet noemen..) de kannonier kan niet fatsoenlijk zijn werk doen als de chauffeur zijn werk tegoei doet en omgekeerd ook..
maar ik ben het gewend van te rijden met alles.. ik rij van mij 12 jaar met de traktor enzo:p
opgegroeit op de boerderij van mn nonkel..
ik kon eerst met een goei 30 ton rijden voor ik met de auto reed^^
dat zit zowat in mn bloed denk ik:p

User edit by TH3llC on 08-01-2011 @ 00:52:06 (50%)
Tekhead    posted on 08-01-2011 00:54
Ik woon nu ook tussen de landbouwers en veetelers en melkveehouders, en ik woon hier heel graag, zou niet meer willen ruilen met vorige woonplaats.
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
TH3llC    posted on 08-01-2011 00:56
Poster: Tekhead
Ik woon nu ook tussen de landbouwers en veetelers en melkveehouders, en ik woon hier heel graag, zou niet meer willen ruilen met vorige woonplaats.
 

ik woon ook zo al heel mn leven, en mn pa woont nu int stad, zou ik echt nie kunne:p

Tekhead    posted on 08-01-2011 01:09
Ik het altijd graag in de stad gewoond, tot bepaalde?groepen inwoners het onleefbaar maakte, en mij deed besluiten om te verhuizen. Ik wil mijn kinderen daar niet laten opgroeien.?
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
TH3llC    posted on 08-01-2011 01:14
Poster: Tekhead
Ik het altijd graag in de stad gewoond, tot bepaalde?groepen inwoners het onleefbaar maakte, en mij deed besluiten om te verhuizen. Ik wil mijn kinderen daar niet laten opgroeien.?
 
waar int stad woonde je dan?
in de buurt van borgerhout ofzo?
Tekhead    posted on 08-01-2011 01:19
Centrum gewoon
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
TH3llC    posted on 08-01-2011 01:40
ah, denk dat een stad algemeen meestal een minder goede plaats is voor je kinderen te laten opgroeien..
niet dat het slecht is maar kan altijd wel beter.
User edit by TH3llC on 08-01-2011 @ 01:40:21 (16%)
T-to-the-J    posted on 08-01-2011 12:05
Ik heb gister ook zo'n russische bontmuts gescoord Happy, laughing Lekker warm voor in parijs ( Ik ga maandag voor 4 dagen naar parijs op werkweek met school) En ook Disneyland laten we niet onbezocht :D . Weet iemand nog attracties die er de afgelopen 2 jaar bij zijn gekomen?
Ik ben een DJ, geen fucking jukebox!
Crazy    posted on 08-01-2011 12:09
Niet echt? Alleen heb je in die Studio Parks shizzle die rock en rollercoaster. Zeker een aanrader!
Ben er vorig jaar geweest een weekend, wachtrijen zijn idioot lang. Sommige prijzen zijn idioot hoog!
Maar al met al een leuke ervaring! Denk dat ik jaar wel weer zal gaanCool
T-to-the-J    posted on 08-01-2011 12:18
Oke, ik ga volgende week, en dan hebben de fransen volgensmij geen vakantie ofzo. Dus volgensmij is het dan niet zo heel druk. Ik ben 2 jaar geleden ook geweest, en als die disney parade is moet je in die 'rollercoaster Airosmith' er stond maar 5 minuten, dus meteen 4x geweest ofzo..
Ik ben een DJ, geen fucking jukebox!
Crazy    posted on 08-01-2011 12:22
Kijk anders eventjes hier, zie je gelijk filmpjes enzo, kan je je mentaal voorbereidenCool.
Er is ook in die Studio Parks, en soort rondleiding, met op 't eind een atractie, ben even de naam kwijt, die is echt kicken man. Van buiten is het gewoon een soort metalen gebouw.
User edit by Crazy on 08-01-2011 @ 12:30:03 (18%)
Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community


234 Users online: 18 Guests (216 Unknown)
Pages generated today : 30.053
Most visitors online this month : 482
Lifetime Pageviews since 2003 : 236.199.370