Poster: Winston
Ik bedoel de toekomst.
Nu moet je nog teveel moeite doen om alles draaiende te krijgen. En de meeste DJ's zijn geen IT specialisten. Bv. wat is latency, wat is midi mapping, wat is een geluidskaart, wat is het verschil tussen usb 2.0 en 1.0, wat is DAC?
Een digital set up manual is gauw vier keer zo dik als van 2 manuals van cd players en mixer samen. Als het digital DJing plug en play wordt, en dat zal het, denk ik dat de meeste DJ's geen moeite meer zullen doen om cd's te branden.
Poster: Winston
Was bedoeld als grapje.
Maar de meeste DJ's kunnen met de modernste mixers en cd decks overweg zonder de manual te lezen. Dat kunnen ze niet als ze nu anno 2009 digitaal zouden moeten werken.
Ik denk echt dat alles in de toekomst plug en play wordt en dat je dan instinctief weet te werken met de technologie zonder dat je precies weet of de latency wel of niet voldoende is, of je geluidskaart wel of niet geschikt is etc.
Poster: Ilja
als ik jou was zou ik overstappen naar Numark NS7, koning der controllers. ( en ook nog eens veel strakker dan die 2 UFO's )?
Poster: Dubbel_Fristie
Ben toch benieuwd hoe iemand die echt ervaring heeft met DJ'en tegenover dit soort dingen staan als primair draai gemak...
Poster: Jorrit
Zou het live een werkbare situatie zijn om 2 traktor decks te besturen met 1 otus, de uitgangen van de otus op de mixer, zodat het mixen nog wel hardware is, en dan een CDJ-1000 gebruiken voor extra vocals?
Integrated Soundcard with Dual Outputs and A Headphone Jack
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.