ja maar dan is dat toch niet erg (want anders heb je de essentie van mijnn stukje hier boven niet begrepen)
het gaat erom dat je lol hebt en niet dat je bepaalde dingen laat omdat je geen geld hebt....
er zijn er ook weinig die meteen een droom set hebben, denk dat de meeste met jb system of gemini beginnen en dan als het enigzins leuk is dan koop je steeds meer bij,
ik ben zelf nou 6 jaar bezig en heb al heel wat apparatuur gehad, maar omdat ik nu gestopt ben met mijn drive-in show (muziek bar voor de belgen als ik me niet vergis) heb ik veel meer geld kunnen investeren in de aparatuur die ik thuis heb staan maar dat heeft ook ff geduurt.
dus vind dat je het niet slecht doet met een denon, maar het gaat er ook omdat dat je bijvoorbeeld dingen laat omdat je geen geld hebt dat vind ik stom je kunt toch ook gewoon sparen (opteren voor de belgen)