moderators: greup, Jorrit, Nvie, tairip   

 Topic: Music Alive 2010 (1/1)
PosterMessage
Bouncy
Pro
Avatar
Posts: 2.388

 Location:
Duiven

Posted on 06-02-2010 11:17:18 Bouncy's Homepage

Dit jaar word (net als voorgaande jaren) door Media Sattelite het evenement Music Alive georganiseerd.
Music Alive is niet alleen een beurs voor DJ's en Muzikanten, het is ook een ontmoetingsplaats.


De beurs word gehouden in het Hilton hotel in Rotterdam op Zondag 14 Februari. De deuren gaan open om 12:00 en sluiten weer om 18:00. De toegang is GRATIS dus wees er snel bij, want er zijn maar 450 kaarten beschikbaar. Aanmelden voor kaarten kan op de website van Music Alive.


Wie gaat er heen?

quote:

1. BamBamStudio
 

Zelf ben ik er niet bij i.v.m de carnaval, kun je zelf ook niet? Meld je dan aan als follower voor de twitterfeed van Gearjunkies.com


Laat even weten of je komt, dan zet ik het in de startpost!

t3rribletwo.nl // wg-productions.nl
message changed by Bouncy on 06-02-2010 11:17:37 (2%)
feestbeest
Semi-Pro
Avatar
Posts: 336

 Location:
Baarn

Posted on 06-02-2010 11:20:07 feestbeest's Homepage

Ik wil wel maar dan moet ik wel met iemand anders gaan.
Alleen ga ik namelijk nietCool
Edit;
Ik kan nietCool ik heb die week erna repetitie week dus moet echt leren!

Combi technics/Allen&Heath/Pioneer Freak
message changed by feestbeest on 06-02-2010 11:34:57 (90%)
Bouncy
Pro
Avatar
Posts: 2.388

 Location:
Duiven

Posted on 08-02-2010 20:40:13 Bouncy's Homepage

KICK!

t3rribletwo.nl // wg-productions.nl
bambamstudio
Pro+
Avatar
Posts: 2.350

 Location:
Eindhoven

Posted on 14-02-2010 00:54:07 bambamstudio's Homepage

Wie gaan er allemaal?

Workshops Cubase, produceren, DJen www.bambamstudio.nl
HouseContainer
Plus-Member
Avatar
Posts: 71

 Location:
Netherlands

Posted on 14-02-2010 09:14:22

Ik ben erbij. Ik zie je daar wel Marc.

http://www.housecontainer.nl for mixes & mashups
walteur
Almost-Pro
Avatar
Posts: 537

 Location:
Bree

Posted on 14-02-2010 09:19:44

rotterdam zo ver helaas

djdolivieira
Pro
Avatar
Posts: 3.978

 Location:
Maassluis

Posted on 14-02-2010 10:50:15 djdolivieira's Homepage

Ik zit met mijn kids kan geen oppas meer regelen. Gister nog oppas van mijn, moeder gehad van wege een gigje. Jammer

3xCDJ1000/3xSL12xxMK2/DJM700/TraktorScratchDuo/EFX1000
HouseContainer
Plus-Member
Avatar
Posts: 71

 Location:
Netherlands

Posted on 15-02-2010 07:21:38

Het was gisteren niet druk, ik had niet de indruk dat alle 350 plaatsen waren gereserveerd of dat de mensen aanwezig waren. Nu was het natuurlijk Valentijn + Carnaval beneden de rivieren en de sneeuw en ijswegen hielpen nu ook niet echt mee
Voor de mensen die er waren was het denk ik wel interessant en leuk. Programma liep vet uit, maar de mensen die bleven werden wel beloond. Het beste hadden ze voor het laatste bewaard. Dankmar Klein liet erg leuke dingen zien die met Max 4 Live konden. Maar topper was Sascha Liebrand gevolgd door Ben Liebrand. Sascha had een eerste eigen track gemaakt in Ableton Live met wat hulp van zijn vader. Hij liep vervolgens daar doorheen en liet zien hoe hij die had aangepakt. Een zeer praktisch item waarbij al snel duidelijk werd dat de 15 jarige zoon van Ben zijn genen heeft gekregen
Beide hadden ze een remix competitie gehouden voor de Grandmix 2009. Met dezelfde tracks zouden ze onafhankelijk de Grandmix 2009 hebben gemaakt. De versie van Ben Liebrand is uit op CD en de Grandmix van Sascha zou bij een lokaal radio station hebben gedraaid maar is ook al door "volgers" op internet geupload.
Daarna was het woord aan Ben die ons eerst even de les las wat betreft het gebruik van Ableton Live, Warp Markers en het bijbehorende algoritme. Dit alles in het kader van geluidskwaliteit en weten wat Ableton Live onder de motorkap doet.
Hij heeft daarna wat laten zien van zijn Grandmix, zijn Michael Jackson mix, het maken van mashups en ook hoe hij de audio + video voor de DVD van Armin van Buren direct vanuit Ableton Live heeft geproduceerd.

Persoonlijk een zeer interessante dag, wat ik hier nu opsom is slechts een klein deel maar wel het deel wat ik het meest boeiende vond. Mensen die op dit moment DJ-en en iets meer willen of mensen die al produceren hadden er leuke tips kunnen opdoen. Het niveau was niet erg hoog, vooral van het publiek niet volgens mij, dus ook voor jonge mensen is het goed te volgen.

http://www.housecontainer.nl for mixes & mashups

There has not been posted in this topic for 33 days.


Press the submitbutton if you want to reply


Newest 0-2 days   New 2-4 days   Recent 4-6 days   


Submissions OverviewProPlus RequestAdvertise
DJhosting and webdesign © 2010