missing
Sorted by date
Added by ThirTeen  on 15-01-2011 @ 13:15
Enlarge : ThirTeen's booth 2011

Equipment :

  » Denon DN-S1200
  » Denon DN-X120
  » Denon DN-S1200
  » Technics RP-DJ1210

Voting only possible for our Members


Dit is mijn dj-booth op het moment. Heb hem al even, dacht ik zet hem even online.

Ben er super tevreden van, heb er al heel wat plezier aan gehad. Echt goede kwaliteit.

Wel staat hij tekoop omdat ik graag naar wat groter materiaal wil gaan. Maar zolang ik er niet het juiste bedrag voor krijg blijft ie rustig staan en speel ik er verder mee smile.

Let me know what you think smile.




5 Comments for this DJ Booth
CyberstormFlag wrote on 15-01-2011 at 14:23 
Dat is natuurlijk het voornaamste, dat je er plezier aan beleeft. Ik heb ook al vaak op die cd spelers gespeeld en vind ze maar een bagger jog hebben. Zeker omdat je niet kan ingooien en dan meteen kan benden, je moet eerst op zo'n gele knop drukken die niet altijd van de eerste keer reageert. En naar wat wil je upgraden dan? Een cdj850?
DolivieiraFlag wrote on 15-01-2011 at 15:18 
Lekker compact maar toch losse componenten.  
ThirTeenFlag wrote on 15-01-2011 at 18:24 
@ cyberstorm: ik ben nog aan het twijfelen. Na de examens eens een dagje uittrekken voor alles wat ik voor ogen heb uitgebreidt te gaan testen. Daarna een mooie vergelijking maken en dan kom ik er wel uit.
Oh ja, mijn gele knop werkt steeds hoor. Maar op mijn cd-spelers heeft ook nog maar 1 dj op gespeeld en dat ben ikzelf smile. En ik ben een vrij zorgzame dj als het op gear aankomt smile. (niet dat ik zeg dat jij dat niet bent e smile )

EDIT: gisteren avond heb ik men dj-set verkocht. Dus kan ik beginnen te testen en uitkijken naar de nieuwe gear. smile
mrmagixFlag wrote on 24-01-2011 at 19:53 
Er staan 2  3700's te koop op het forum!
dBashhFlag wrote on 27-02-2011 at 10:15 
Mooie set


Posting comments is for members only !
Create an account to leave your comments
You can create an account here.

Reply

Submissions OverviewProPlus RequestAdvertise
DJResource &DJhosting © 2003-2013